Streetview Burgemeester van der Hoevenstraat 11 Tholen

Burgemeester van der Hoevenstraat 11, 4691 JK Tholen

239 m² Bouwjaar 1972 Label D

Burgemeester van der Hoevenstraat 11 is een woonhuis in Tholen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 239 m² en een perceel van 725 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
239 m²
Perceeloppervlakte
725 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van der Hoevenstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van der Hoevenstraat 11

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Tholen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Tholen

8030 Inwoners
3325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3394 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Tholen
68% Koopwoningen
2.695 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester van der Hoevenstraat 11

Vergelijkbare woningen in Tholen

Veelgestelde vragen over Burgemeester van der Hoevenstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van der Hoevenstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Tholen is €281.000. Dat komt neer op circa €1.176 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van der Hoevenstraat 11 zich tot de wijk Tholen?

Burgemeester van der Hoevenstraat 11 is een woonhuis van 239 m² in de wijk Tholen. De buurt telt 3.394 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van der Hoevenstraat 11?

Burgemeester van der Hoevenstraat 11 is een woonhuis in Tholen, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester van der Hoevenstraat 11 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van der Hoevenstraat 11 heeft 239 m² woonoppervlakte. Het perceel is 725 m². In Tholen ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van der Hoevenstraat 11 en wat betekent dat?

Burgemeester van der Hoevenstraat 11 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de woningmarkt in Tholen?

De wijk Tholen in Tholen (Zeeland) kenmerkt zich door 8.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tholen?

Vanuit Burgemeester van der Hoevenstraat 11 in Tholen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tholen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester van der Hoevenstraat 11: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.