Tussenwoning Abraham Crijnssenstraat 4 Tholen

Abraham Crijnssenstraat 4, 4691 HX Tholen

99 m² Bouwjaar 1970 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Abraham Crijnssenstraat 4 is een tussenwoning in Tholen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 140 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
354 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Abraham Crijnssenstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Abraham Crijnssenstraat 4

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
119.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.38 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tholen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Tholen

8030 Inwoners
3325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3394 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Tholen
68% Koopwoningen
2.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Abraham Crijnssenstraat 4

Vergelijkbare woningen in Tholen

Veelgestelde vragen over Abraham Crijnssenstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Abraham Crijnssenstraat 4?

De prijsindicatie voor Abraham Crijnssenstraat 4 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Tholen is €281.000. Dat komt neer op circa €2.838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Abraham Crijnssenstraat 4 zich tot de wijk Tholen?

Abraham Crijnssenstraat 4 is een tussenwoning van 99 m² in de wijk Tholen. De buurt telt 3.394 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Abraham Crijnssenstraat 4?

Abraham Crijnssenstraat 4 is een tussenwoning in Tholen, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Abraham Crijnssenstraat 4 vergeleken met de buurt?

Abraham Crijnssenstraat 4 heeft 99 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Tholen ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Abraham Crijnssenstraat 4 en wat betekent dat?

Abraham Crijnssenstraat 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Abraham Crijnssenstraat 4?

Abraham Crijnssenstraat 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tholen?

De wijk Tholen in Tholen (Zeeland) kenmerkt zich door 8.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tholen?

Vanuit Abraham Crijnssenstraat 4 in Tholen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.