Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 318 m²
- Perceeloppervlakte
- 4180 m²
Molenvlietsedijk 15 A is een woonhuis in Tholen, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 318 m² en een perceel van 4180 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €440.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Molenvlietsedijk 15 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.5 kmSupermarkt
3 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
12.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
3.4 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
3.2 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
11.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Tholen is €440.000. Dat komt neer op circa €1.384 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMolenvlietsedijk 15 A is een woonhuis van 318 m² in de wijk Verspreide huizen Tholen. De buurt telt 114 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².
Molenvlietsedijk 15 A is een woonhuis in Verspreide huizen Tholen, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Molenvlietsedijk 15 A heeft 318 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4180 m². In Verspreide huizen Tholen ligt de gemiddelde woningwaarde op €440.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Tholen in Tholen (Zeeland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €440.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Molenvlietsedijk 15 A in Verspreide huizen Tholen bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 12.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Molenvlietsedijk 15 A: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.4 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Tholen: restaurant (3.2 km), cafe (3.3 km).
Een woningrapport voor Molenvlietsedijk 15 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Tholen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.