Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Machteld van Gelrestraat 48 Tholen

Machteld van Gelrestraat 48, 4691 HR Tholen

91 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Machteld van Gelrestraat 48 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Tholen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 240 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Machteld van Gelrestraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Machteld van Gelrestraat 48

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (84.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Tholen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Tholen

8030 Inwoners
3325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3394 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Tholen
68% Koopwoningen
2.695 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Machteld van Gelrestraat 48

Vergelijkbare woningen in Tholen

Veelgestelde vragen over Machteld van Gelrestraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Machteld van Gelrestraat 48?

De prijsindicatie voor Machteld van Gelrestraat 48 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Tholen is €281.000. Dat komt neer op circa €3.088 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Machteld van Gelrestraat 48 zich tot de wijk Tholen?

Machteld van Gelrestraat 48 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 91 m² in de wijk Tholen. De buurt telt 3.394 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Machteld van Gelrestraat 48?

Machteld van Gelrestraat 48 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Tholen, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Machteld van Gelrestraat 48 vergeleken met de buurt?

Machteld van Gelrestraat 48 heeft 91 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Tholen ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Machteld van Gelrestraat 48 en wat betekent dat?

Machteld van Gelrestraat 48 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-04-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Machteld van Gelrestraat 48?

Machteld van Gelrestraat 48 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 84 m².

Hoe is de woningmarkt in Tholen?

De wijk Tholen in Tholen (Zeeland) kenmerkt zich door 8.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tholen?