Streetview Machteld van Gelrestraat 36 Tholen

Machteld van Gelrestraat 36, 4691 HP Tholen

82 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Machteld van Gelrestraat 36 is een woonhuis in Tholen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 195 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €281.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
195 m²
Inhoud
314 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Machteld van Gelrestraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Machteld van Gelrestraat 36

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
258.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
506 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
92.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Tholen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Tholen

8030 Inwoners
3325 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3394 Woningvoorraad
€281.000 Gem. woningwaarde Tholen
68% Koopwoningen
2.695 Inwoners per km²

Locatie van Machteld van Gelrestraat 36

Vergelijkbare woningen in Tholen

Veelgestelde vragen over Machteld van Gelrestraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Machteld van Gelrestraat 36?

De gemiddelde woningwaarde in Tholen is €281.000. Dat komt neer op circa €3.427 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Machteld van Gelrestraat 36 zich tot de wijk Tholen?

Machteld van Gelrestraat 36 is een woonhuis van 82 m² in de wijk Tholen. De buurt telt 3.394 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.695 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Machteld van Gelrestraat 36?

Machteld van Gelrestraat 36 is een woonhuis in Tholen, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Machteld van Gelrestraat 36 vergeleken met de buurt?

Machteld van Gelrestraat 36 heeft 82 m² woonoppervlakte en 314 m³ inhoud. Het perceel is 195 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Tholen ligt de gemiddelde woningwaarde op €281.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Machteld van Gelrestraat 36 en wat betekent dat?

Machteld van Gelrestraat 36 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-07-01. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 92.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Machteld van Gelrestraat 36?

Machteld van Gelrestraat 36 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tholen?

De wijk Tholen in Tholen (Zeeland) kenmerkt zich door 8.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €281.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tholen?

Vanuit Machteld van Gelrestraat 36 in Tholen bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 9.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.