Streetview Amberboomstraat 24 Terneuzen

Amberboomstraat 24, 4537 XA Terneuzen

67 m² Bouwjaar 2025 Label A++++

Amberboomstraat 24 is een appartement in Terneuzen, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
67 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Amberboomstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amberboomstraat 24

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
45.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-2.42 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
103.5%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

34.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1475 Inwoners
685 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€159.000 Gem. woningwaarde Triniteit
40% Koopwoningen
6.116 Inwoners per km²

Locatie van Amberboomstraat 24

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Amberboomstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Amberboomstraat 24?

De gemiddelde woningwaarde in Triniteit is €159.000. Dat komt neer op circa €2.373 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amberboomstraat 24 zich tot de wijk Triniteit?

Amberboomstraat 24 is een appartement van 67 m² in de wijk Triniteit. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amberboomstraat 24?

Amberboomstraat 24 is een appartement in Triniteit, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Amberboomstraat 24 vergeleken met de buurt?

Amberboomstraat 24 heeft 67 m² woonoppervlakte. In Triniteit ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amberboomstraat 24 en wat betekent dat?

Amberboomstraat 24 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2035-01-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -0.56 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Triniteit?

De wijk Triniteit in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Triniteit?

Vanuit Amberboomstraat 24 in Triniteit bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 34.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Triniteit?

Zorg en onderwijs in de buurt van Amberboomstraat 24: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.