Streetview Wilgenplantsoen 15 Terneuzen

Wilgenplantsoen 15, 4537 VA Terneuzen

121 m² Bouwjaar 1966 6 kamers 4 slaapkamers Label D

Wilgenplantsoen 15 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 177 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
477 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wilgenplantsoen 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilgenplantsoen 15

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
185.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.79 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

34.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1475 Inwoners
685 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€159.000 Gem. woningwaarde Triniteit
40% Koopwoningen
6.116 Inwoners per km²

Locatie van Wilgenplantsoen 15

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Wilgenplantsoen 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilgenplantsoen 15?

De gemiddelde woningwaarde in Triniteit is €159.000. Dat komt neer op circa €1.314 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilgenplantsoen 15 zich tot de wijk Triniteit?

Wilgenplantsoen 15 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Triniteit. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilgenplantsoen 15?

Wilgenplantsoen 15 is een woonhuis in Triniteit, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wilgenplantsoen 15 vergeleken met de buurt?

Wilgenplantsoen 15 heeft 121 m² woonoppervlakte en 477 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Triniteit ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilgenplantsoen 15 en wat betekent dat?

Wilgenplantsoen 15 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-05-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilgenplantsoen 15?

Wilgenplantsoen 15 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Triniteit?

De wijk Triniteit in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Triniteit?

Vanuit Wilgenplantsoen 15 in Triniteit bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 34.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.