Streetview Kastanjelaan 26 Terneuzen

Kastanjelaan 26, 4537 TR Terneuzen

404 m² Bouwjaar 2003 Label A

Kastanjelaan 26 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 404 m² en een perceel van 390 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
404 m²
Perceeloppervlakte
390 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kastanjelaan 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kastanjelaan 26

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

34.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1475 Inwoners
685 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€159.000 Gem. woningwaarde Triniteit
40% Koopwoningen
6.116 Inwoners per km²

Locatie van Kastanjelaan 26

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Kastanjelaan 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Kastanjelaan 26?

De prijsindicatie voor Kastanjelaan 26 ligt rond €185.000 tot €210.000. De gemiddelde woningwaarde in Triniteit is €159.000. Dat komt neer op circa €394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kastanjelaan 26 zich tot de wijk Triniteit?

Kastanjelaan 26 is een woonhuis van 404 m² in de wijk Triniteit. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kastanjelaan 26?

Kastanjelaan 26 is een woonhuis in Triniteit, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kastanjelaan 26 vergeleken met de buurt?

Kastanjelaan 26 heeft 404 m² woonoppervlakte. Het perceel is 390 m². In Triniteit ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kastanjelaan 26 en wat betekent dat?

Kastanjelaan 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-07-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Triniteit?

De wijk Triniteit in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Triniteit?

Vanuit Kastanjelaan 26 in Triniteit bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 34.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Triniteit?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kastanjelaan 26: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.