Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1921
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
- Inhoud
- 650 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Axelsestraat 186 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 300 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €159.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Axelsestraat 186
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
34.7 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Axelsestraat 186 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Triniteit is €159.000. Dat komt neer op circa €1.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAxelsestraat 186 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Triniteit. De buurt telt 725 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.116 inwoners per km².
Axelsestraat 186 is een woonhuis in Triniteit, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Axelsestraat 186 heeft 150 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 300 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Triniteit ligt de gemiddelde woningwaarde op €159.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Axelsestraat 186 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-04-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Axelsestraat 186 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Triniteit in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €159.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Axelsestraat 186 in Triniteit bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 34.7 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Axelsestraat 186: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.