Eengezinswoning, hoekwoning Mozarthof 84 Terneuzen

Mozarthof 84, 4536 AW Terneuzen

115 m² Bouwjaar 1971 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Mozarthof 84 is een eengezinswoning, hoekwoning in Terneuzen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 238 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
238 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€215.000 tot €265.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Mozarthof 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mozarthof 84

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
205.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.58 kg/m²

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

34.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1915 Inwoners
940 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
954 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Zuiderpark
58% Koopwoningen
2.701 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mozarthof 84

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Mozarthof 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Mozarthof 84?

De prijsindicatie voor Mozarthof 84 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderpark is €201.000. Dat komt neer op circa €1.748 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mozarthof 84 zich tot de wijk Zuiderpark?

Mozarthof 84 is een eengezinswoning, hoekwoning van 115 m² in de wijk Zuiderpark. De buurt telt 954 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.701 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mozarthof 84?

Mozarthof 84 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zuiderpark, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mozarthof 84 vergeleken met de buurt?

Mozarthof 84 heeft 115 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Zuiderpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mozarthof 84 en wat betekent dat?

Mozarthof 84 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mozarthof 84?

Mozarthof 84 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Zuiderpark?

De wijk Zuiderpark in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderpark?

Vanuit Mozarthof 84 in Zuiderpark bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 34.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.