Streetview Langs de Kreek 1 Terneuzen

Langs de Kreek 1, 4535 CA Terneuzen

175 m² Bouwjaar 1969 7 kamers Label D

Langs de Kreek 1 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 620 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
620 m²
Inhoud
525 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Langs de Kreek 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langs de Kreek 1

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

34.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1680 Inwoners
825 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
847 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Katspolder
56% Koopwoningen
3.600 Inwoners per km²

Locatie van Langs de Kreek 1

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Langs de Kreek 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Langs de Kreek 1?

De prijsindicatie voor Langs de Kreek 1 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Katspolder is €241.000. Dat komt neer op circa €1.377 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langs de Kreek 1 zich tot de wijk Katspolder?

Langs de Kreek 1 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Katspolder. De buurt telt 847 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.600 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langs de Kreek 1?

Langs de Kreek 1 is een woonhuis in Katspolder, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Langs de Kreek 1 vergeleken met de buurt?

Langs de Kreek 1 heeft 175 m² woonoppervlakte en 525 m³ inhoud. Het perceel is 620 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Katspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langs de Kreek 1 en wat betekent dat?

Langs de Kreek 1 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-09-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langs de Kreek 1?

Langs de Kreek 1 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Katspolder?

De wijk Katspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Katspolder?

Vanuit Langs de Kreek 1 in Katspolder bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 34.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.