Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 269 m²
- Perceeloppervlakte
- 825 m²
Margarethaweg 32 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m² en een perceel van 825 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €414.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Margarethaweg 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
2.6 kmTreinstation
35.8 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
2.2 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.4 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Othene is €414.000. Dat komt neer op circa €1.539 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMargarethaweg 32 is een woonhuis van 269 m² in de wijk Othene. De buurt telt 1.581 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.226 inwoners per km².
Margarethaweg 32 is een woonhuis in Othene, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Margarethaweg 32 heeft 269 m² woonoppervlakte. Het perceel is 825 m². In Othene ligt de gemiddelde woningwaarde op €414.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Margarethaweg 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-03-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.63 kg/jaar.
De wijk Othene in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 4.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €414.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Margarethaweg 32 in Othene bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Margarethaweg 32: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.2 km.
Recreatie nabij Othene: restaurant (2.2 km), cafe (3.3 km).