Portiekflat Churchilllaan 542 Terneuzen

Churchilllaan 542, 4532 MB Terneuzen

39 m² Bouwjaar 1986 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Churchilllaan 542 is een portiekflat in Terneuzen, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
39 m²
Inhoud
115 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Churchilllaan 542

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Churchilllaan 542

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.35
CO₂-emissie
1740.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

35.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2625 Inwoners
1415 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1546 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Noordpolder
67% Koopwoningen
4.595 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Churchilllaan 542

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Churchilllaan 542

Wat is de geschatte woningwaarde van Churchilllaan 542?

De prijsindicatie voor Churchilllaan 542 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordpolder is €232.000. Dat komt neer op circa €5.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Churchilllaan 542 zich tot de wijk Noordpolder?

Churchilllaan 542 is een portiekflat van 39 m² in de wijk Noordpolder. De buurt telt 1.546 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.595 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Churchilllaan 542?

Churchilllaan 542 is een portiekflat in Noordpolder, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Churchilllaan 542 vergeleken met de buurt?

Churchilllaan 542 heeft 39 m² woonoppervlakte en 115 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Noordpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Churchilllaan 542 en wat betekent dat?

Churchilllaan 542 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-01-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 1740.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Churchilllaan 542?

Churchilllaan 542 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordpolder?

De wijk Noordpolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordpolder?

Vanuit Churchilllaan 542 in Noordpolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 35.7 km, snelwegoprit op 3.9 km.