Streetview Parkhove 12 Terneuzen

Parkhove 12, 4532 LX Terneuzen

203 m² Bouwjaar 1999 Label A

Parkhove 12 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 589 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
203 m²
Perceeloppervlakte
589 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Parkhove 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parkhove 12

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

34.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1915 Inwoners
940 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
954 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Zuiderpark
58% Koopwoningen
2.701 Inwoners per km²

Locatie van Parkhove 12

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Parkhove 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Parkhove 12?

De gemiddelde woningwaarde in Zuiderpark is €201.000. Dat komt neer op circa €990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parkhove 12 zich tot de wijk Zuiderpark?

Parkhove 12 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Zuiderpark. De buurt telt 954 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.701 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parkhove 12?

Parkhove 12 is een woonhuis in Zuiderpark, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Parkhove 12 vergeleken met de buurt?

Parkhove 12 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 589 m². In Zuiderpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parkhove 12 en wat betekent dat?

Parkhove 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderpark?

De wijk Zuiderpark in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderpark?

Vanuit Parkhove 12 in Zuiderpark bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 34.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuiderpark?

Zorg en onderwijs in de buurt van Parkhove 12: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.5 km.