Streetview Kamerlingh Onnesstraat 13 Terneuzen

Kamerlingh Onnesstraat 13, 4532 LV Terneuzen

174 m² Bouwjaar 1996 Label A

Kamerlingh Onnesstraat 13 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m² en een perceel van 852 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
852 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kamerlingh Onnesstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kamerlingh Onnesstraat 13

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

34.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1915 Inwoners
940 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
954 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Zuiderpark
58% Koopwoningen
2.701 Inwoners per km²

Locatie van Kamerlingh Onnesstraat 13

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Kamerlingh Onnesstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamerlingh Onnesstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Zuiderpark is €201.000. Dat komt neer op circa €1.155 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamerlingh Onnesstraat 13 zich tot de wijk Zuiderpark?

Kamerlingh Onnesstraat 13 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Zuiderpark. De buurt telt 954 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.701 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamerlingh Onnesstraat 13?

Kamerlingh Onnesstraat 13 is een woonhuis in Zuiderpark, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kamerlingh Onnesstraat 13 vergeleken met de buurt?

Kamerlingh Onnesstraat 13 heeft 174 m² woonoppervlakte. Het perceel is 852 m². In Zuiderpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kamerlingh Onnesstraat 13 en wat betekent dat?

Kamerlingh Onnesstraat 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderpark?

De wijk Zuiderpark in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderpark?

Vanuit Kamerlingh Onnesstraat 13 in Zuiderpark bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 34.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuiderpark?