Portiekflat Fahrenheitlaan 494 Terneuzen

Fahrenheitlaan 494, 4532 JT Terneuzen

55 m² Bouwjaar 1970 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Fahrenheitlaan 494 is een portiekflat in Terneuzen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €241.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
125 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Fahrenheitlaan 494

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fahrenheitlaan 494

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
107.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
234.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

35.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2030 Inwoners
1050 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1095 Woningvoorraad
€241.000 Gem. woningwaarde Serlippenspolder
73% Koopwoningen
3.184 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fahrenheitlaan 494

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Fahrenheitlaan 494

Wat is de geschatte woningwaarde van Fahrenheitlaan 494?

De prijsindicatie voor Fahrenheitlaan 494 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Serlippenspolder is €241.000. Dat komt neer op circa €4.382 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fahrenheitlaan 494 zich tot de wijk Serlippenspolder?

Fahrenheitlaan 494 is een portiekflat van 55 m² in de wijk Serlippenspolder. De buurt telt 1.095 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.184 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fahrenheitlaan 494?

Fahrenheitlaan 494 is een portiekflat in Serlippenspolder, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Fahrenheitlaan 494 vergeleken met de buurt?

Fahrenheitlaan 494 heeft 55 m² woonoppervlakte en 125 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Serlippenspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €241.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fahrenheitlaan 494 en wat betekent dat?

Fahrenheitlaan 494 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fahrenheitlaan 494?

Fahrenheitlaan 494 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Serlippenspolder?

De wijk Serlippenspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €241.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Serlippenspolder?

Vanuit Fahrenheitlaan 494 in Serlippenspolder bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 35.7 km, snelwegoprit op 3.6 km.