Streetview Rembrandtlaan 30 Terneuzen

Rembrandtlaan 30, 4532 HR Terneuzen

180 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Rembrandtlaan 30 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 516 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
516 m²
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtlaan 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtlaan 30

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
105.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
74.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
55%
CO₂-emissie
12.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

35.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2625 Inwoners
1415 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1546 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Noordpolder
67% Koopwoningen
4.595 Inwoners per km²

Locatie van Rembrandtlaan 30

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Rembrandtlaan 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtlaan 30?

De gemiddelde woningwaarde in Noordpolder is €232.000. Dat komt neer op circa €1.289 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtlaan 30 zich tot de wijk Noordpolder?

Rembrandtlaan 30 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Noordpolder. De buurt telt 1.546 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.595 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtlaan 30?

Rembrandtlaan 30 is een woonhuis in Noordpolder, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rembrandtlaan 30 vergeleken met de buurt?

Rembrandtlaan 30 heeft 180 m² woonoppervlakte. Het perceel is 516 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Noordpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtlaan 30 en wat betekent dat?

Rembrandtlaan 30 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtlaan 30?

Rembrandtlaan 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordpolder?

De wijk Noordpolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordpolder?

Vanuit Rembrandtlaan 30 in Noordpolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 35.7 km, snelwegoprit op 3.9 km.