Eengezinswoning, tussenwoning Pieter de Hooghstraat 35 Terneuzen

Pieter de Hooghstraat 35, 4532 HJ Terneuzen

90 m² Bouwjaar 1963 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Pieter de Hooghstraat 35 is een eengezinswoning, tussenwoning in Terneuzen, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 142 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
319 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €200.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Pieter de Hooghstraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter de Hooghstraat 35

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
233.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.79 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (39.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

35.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2625 Inwoners
1415 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1546 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Noordpolder
67% Koopwoningen
4.595 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pieter de Hooghstraat 35

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Pieter de Hooghstraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter de Hooghstraat 35?

De prijsindicatie voor Pieter de Hooghstraat 35 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Noordpolder is €232.000. Dat komt neer op circa €2.578 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter de Hooghstraat 35 zich tot de wijk Noordpolder?

Pieter de Hooghstraat 35 is een eengezinswoning, tussenwoning van 90 m² in de wijk Noordpolder. De buurt telt 1.546 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.595 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter de Hooghstraat 35?

Pieter de Hooghstraat 35 is een eengezinswoning, tussenwoning in Noordpolder, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pieter de Hooghstraat 35 vergeleken met de buurt?

Pieter de Hooghstraat 35 heeft 90 m² woonoppervlakte en 319 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Noordpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter de Hooghstraat 35 en wat betekent dat?

Pieter de Hooghstraat 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter de Hooghstraat 35?

Pieter de Hooghstraat 35 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 39 m².

Hoe is de woningmarkt in Noordpolder?

De wijk Noordpolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordpolder?