Halfvrijstaande woning Bellamystraat 61 Terneuzen

Bellamystraat 61, 4532 GM Terneuzen

127 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Bellamystraat 61 is een halfvrijstaande woning in Terneuzen, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 236 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
236 m²
Inhoud
420 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€275.000 tot €325.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Bellamystraat 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bellamystraat 61

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
190.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
241.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.3%
CO₂-emissie
44.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

34.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

1915 Inwoners
940 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
954 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Zuiderpark
58% Koopwoningen
2.701 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bellamystraat 61

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Bellamystraat 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Bellamystraat 61?

De prijsindicatie voor Bellamystraat 61 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuiderpark is €201.000. Dat komt neer op circa €1.583 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bellamystraat 61 zich tot de wijk Zuiderpark?

Bellamystraat 61 is een halfvrijstaande woning van 127 m² in de wijk Zuiderpark. De buurt telt 954 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.701 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bellamystraat 61?

Bellamystraat 61 is een halfvrijstaande woning in Zuiderpark, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bellamystraat 61 vergeleken met de buurt?

Bellamystraat 61 heeft 127 m² woonoppervlakte en 420 m³ inhoud. Het perceel is 236 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Zuiderpark ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bellamystraat 61 en wat betekent dat?

Bellamystraat 61 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bellamystraat 61?

Bellamystraat 61 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zuiderpark?

De wijk Zuiderpark in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 1.915 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuiderpark?

Vanuit Bellamystraat 61 in Zuiderpark bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 34.5 km, snelwegoprit op 2.7 km.