Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 244 m²
Oranjestraat 24 is een woonhuis in Terneuzen. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 244 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oranjestraat 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
35 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Lievenspolder is €184.000. Dat komt neer op circa €860 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOranjestraat 24 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Lievenspolder. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.659 inwoners per km².
Oranjestraat 24 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 244 m². In Lievenspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oranjestraat 24 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-05-09. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Lievenspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Oranjestraat 24 in Lievenspolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 35 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oranjestraat 24: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Lievenspolder: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Oranjestraat 24 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lievenspolder. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.