Streetview Willem de Zwijgerlaan 17 Terneuzen

Willem de Zwijgerlaan 17, 4532 BB Terneuzen

277 m² Bouwjaar 1957 Label E

Willem de Zwijgerlaan 17 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 277 m² en een perceel van 698 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €184.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
277 m²
Perceeloppervlakte
698 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Willem de Zwijgerlaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem de Zwijgerlaan 17

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
255 kWh/m²
Primaire fossiele energie
316.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.6%
CO₂-emissie
57.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

35 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2275 Inwoners
1145 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1222 Woningvoorraad
€184.000 Gem. woningwaarde Lievenspolder
64% Koopwoningen
4.659 Inwoners per km²

Locatie van Willem de Zwijgerlaan 17

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Willem de Zwijgerlaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem de Zwijgerlaan 17?

De prijsindicatie voor Willem de Zwijgerlaan 17 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Lievenspolder is €184.000. Dat komt neer op circa €664 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem de Zwijgerlaan 17 zich tot de wijk Lievenspolder?

Willem de Zwijgerlaan 17 is een woonhuis van 277 m² in de wijk Lievenspolder. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.659 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem de Zwijgerlaan 17?

Willem de Zwijgerlaan 17 is een woonhuis in Lievenspolder, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Willem de Zwijgerlaan 17 vergeleken met de buurt?

Willem de Zwijgerlaan 17 heeft 277 m² woonoppervlakte. Het perceel is 698 m². In Lievenspolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €184.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem de Zwijgerlaan 17 en wat betekent dat?

Willem de Zwijgerlaan 17 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-04-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.46 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lievenspolder?

De wijk Lievenspolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €184.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lievenspolder?

Vanuit Willem de Zwijgerlaan 17 in Lievenspolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 35 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lievenspolder?