Streetview Leeuwenlaan 48 Terneuzen

Leeuwenlaan 48, 4532 AG Terneuzen

152 m² Bouwjaar 1964 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Leeuwenlaan 48 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 443 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
443 m²
Inhoud
625 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Leeuwenlaan 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leeuwenlaan 48

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

35.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2625 Inwoners
1415 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1546 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Noordpolder
67% Koopwoningen
4.595 Inwoners per km²

Locatie van Leeuwenlaan 48

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Leeuwenlaan 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Leeuwenlaan 48?

De gemiddelde woningwaarde in Noordpolder is €232.000. Dat komt neer op circa €1.526 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leeuwenlaan 48 zich tot de wijk Noordpolder?

Leeuwenlaan 48 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Noordpolder. De buurt telt 1.546 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.595 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leeuwenlaan 48?

Leeuwenlaan 48 is een woonhuis in Noordpolder, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Leeuwenlaan 48 vergeleken met de buurt?

Leeuwenlaan 48 heeft 152 m² woonoppervlakte en 625 m³ inhoud. Het perceel is 443 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Noordpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leeuwenlaan 48 en wat betekent dat?

Leeuwenlaan 48 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-07-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leeuwenlaan 48?

Leeuwenlaan 48 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noordpolder?

De wijk Noordpolder in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noordpolder?

Vanuit Leeuwenlaan 48 in Noordpolder bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 35.7 km, snelwegoprit op 3.9 km.