Portiekflat Waterfront 202 A Terneuzen

Waterfront 202 A, 4531 HZ Terneuzen

141 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Waterfront 202 A is een portiekflat in Terneuzen, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
141 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €540.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan vaarwater en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Waterfront 202 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterfront 202 A

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

35.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2810 Inwoners
1825 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€179.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Java
37% Koopwoningen
3.636 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waterfront 202 A

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Waterfront 202 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterfront 202 A?

De prijsindicatie voor Waterfront 202 A ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Java is €179.000. Dat komt neer op circa €1.270 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterfront 202 A zich tot de wijk Binnenstad-Java?

Waterfront 202 A is een portiekflat van 141 m² in de wijk Binnenstad-Java. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.636 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterfront 202 A?

Waterfront 202 A is een portiekflat in Binnenstad-Java, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waterfront 202 A vergeleken met de buurt?

Waterfront 202 A heeft 141 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Binnenstad-Java ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waterfront 202 A en wat betekent dat?

Waterfront 202 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Waterfront 202 A?

Waterfront 202 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Java?

De wijk Binnenstad-Java in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Java?

Vanuit Waterfront 202 A in Binnenstad-Java bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 4.5 km.