Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Steenkamplaan 43 Terneuzen

Steenkamplaan 43, 4531 HN Terneuzen

111 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Steenkamplaan 43 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Terneuzen, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 226 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
226 m²
Inhoud
463 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Steenkamplaan 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenkamplaan 43

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
119.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.29 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (75.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Terneuzen

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

35.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2810 Inwoners
1825 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€179.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Java
37% Koopwoningen
3.636 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Steenkamplaan 43

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Steenkamplaan 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenkamplaan 43?

De prijsindicatie voor Steenkamplaan 43 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Java is €179.000. Dat komt neer op circa €1.613 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenkamplaan 43 zich tot de wijk Binnenstad-Java?

Steenkamplaan 43 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 111 m² in de wijk Binnenstad-Java. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.636 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenkamplaan 43?

Steenkamplaan 43 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Binnenstad-Java, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Steenkamplaan 43 vergeleken met de buurt?

Steenkamplaan 43 heeft 111 m² woonoppervlakte en 463 m³ inhoud. Het perceel is 226 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Binnenstad-Java ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steenkamplaan 43 en wat betekent dat?

Steenkamplaan 43 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steenkamplaan 43?

Steenkamplaan 43 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 75 m².

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Java?

De wijk Binnenstad-Java in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Java?

Vanuit Steenkamplaan 43 in Binnenstad-Java bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 4.5 km.