Tussenwoning Zandstraat 5 Terneuzen

Zandstraat 5, 4531 ES Terneuzen

116 m² Bouwjaar 1992 4 kamers 2 slaapkamers Label A

Zandstraat 5 is een tussenwoning in Terneuzen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 129 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
129 m²
Inhoud
456 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zandstraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandstraat 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
99.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
138.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.4%
CO₂-emissie
24.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (53.0 m²)

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

35.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Terneuzen

2810 Inwoners
1825 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1916 Woningvoorraad
€179.000 Gem. woningwaarde Binnenstad-Java
37% Koopwoningen
3.636 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zandstraat 5

Vergelijkbare woningen in Terneuzen

Veelgestelde vragen over Zandstraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandstraat 5?

De prijsindicatie voor Zandstraat 5 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Java is €179.000. Dat komt neer op circa €1.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandstraat 5 zich tot de wijk Binnenstad-Java?

Zandstraat 5 is een tussenwoning van 116 m² in de wijk Binnenstad-Java. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.636 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandstraat 5?

Zandstraat 5 is een tussenwoning in Binnenstad-Java, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zandstraat 5 vergeleken met de buurt?

Zandstraat 5 heeft 116 m² woonoppervlakte en 456 m³ inhoud. Het perceel is 129 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Binnenstad-Java ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandstraat 5 en wat betekent dat?

Zandstraat 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandstraat 5?

Zandstraat 5 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in Binnenstad-Java?

De wijk Binnenstad-Java in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Binnenstad-Java?

Vanuit Zandstraat 5 in Binnenstad-Java bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 4.5 km.