Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1909
- Woonoppervlakte
- 159 m²
2e Verbindingsstraat 14 is een woonhuis in Terneuzen, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €179.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor 2e Verbindingsstraat 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
35.8 kmSnelweg oprit
4.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
0.7 kmDe prijsindicatie voor 2e Verbindingsstraat 14 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Binnenstad-Java is €179.000. Dat komt neer op circa €1.126 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragen2e Verbindingsstraat 14 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Binnenstad-Java. De buurt telt 1.916 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.636 inwoners per km².
2e Verbindingsstraat 14 is een woonhuis in Binnenstad-Java, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
2e Verbindingsstraat 14 heeft 159 m² woonoppervlakte. In Binnenstad-Java ligt de gemiddelde woningwaarde op €179.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
2e Verbindingsstraat 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-01-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4098.22 kg/jaar.
De wijk Binnenstad-Java in Terneuzen (Zeeland) kenmerkt zich door 2.810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €179.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit 2e Verbindingsstraat 14 in Binnenstad-Java bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 35.8 km, snelwegoprit op 4.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van 2e Verbindingsstraat 14: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.1 km.