Streetview Zandberg 56 Ter Apelkanaal

Zandberg 56, 9563 PK Ter Apelkanaal

164 m² Bouwjaar 1977 Label B

Zandberg 56 is een woonhuis in Ter Apelkanaal, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en een perceel van 1340 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
1340 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zandberg 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandberg 56

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
163.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.5%
CO₂-emissie
32.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ter Apelkanaal

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

19.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

11.1 km

Buurtinformatie in Ter Apelkanaal

360 Inwoners
165 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
168 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Jipsingboermussel en Zandberg
70% Koopwoningen
530 Inwoners per km²

Locatie van Zandberg 56

Vergelijkbare woningen in Ter Apelkanaal

Veelgestelde vragen over Zandberg 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandberg 56?

De gemiddelde woningwaarde in Jipsingboermussel en Zandberg is €201.000. Dat komt neer op circa €1.226 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandberg 56 zich tot de wijk Jipsingboermussel en Zandberg?

Zandberg 56 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Jipsingboermussel en Zandberg. De buurt telt 168 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 530 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandberg 56?

Zandberg 56 is een woonhuis in Jipsingboermussel en Zandberg, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zandberg 56 vergeleken met de buurt?

Zandberg 56 heeft 164 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1340 m². In Jipsingboermussel en Zandberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandberg 56 en wat betekent dat?

Zandberg 56 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.87 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Jipsingboermussel en Zandberg?

De wijk Jipsingboermussel en Zandberg in Ter Apelkanaal (Groningen) kenmerkt zich door 360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jipsingboermussel en Zandberg?

Vanuit Zandberg 56 in Jipsingboermussel en Zandberg bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 19.2 km, snelwegoprit op 1.5 km.