Streetview Pastoor van Weerdtstraat 11 Teeffelen

Pastoor van Weerdtstraat 11, 5395 TG Teeffelen

207 m² Bouwjaar 1900 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Pastoor van Weerdtstraat 11 is een woonhuis in Teeffelen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m², een perceel van 771 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €581.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
771 m²
Inhoud
862 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Pastoor van Weerdtstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor van Weerdtstraat 11

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
201.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.1%
CO₂-emissie
35.26 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Teeffelen

Onderwijs

Basisschool

3.2 km
Dagelijks

Supermarkt

4.2 km
Gezondheid

Huisarts

4.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

4.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Teeffelen

190 Inwoners
70 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
69 Woningvoorraad
€581.000 Gem. woningwaarde Teeffelen
96% Koopwoningen
88 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor van Weerdtstraat 11

Vergelijkbare woningen in Teeffelen

Veelgestelde vragen over Pastoor van Weerdtstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor van Weerdtstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Teeffelen is €581.000. Dat komt neer op circa €2.807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor van Weerdtstraat 11 zich tot de wijk Teeffelen?

Pastoor van Weerdtstraat 11 is een woonhuis van 207 m² in de wijk Teeffelen. De buurt telt 69 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 88 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor van Weerdtstraat 11?

Pastoor van Weerdtstraat 11 is een woonhuis in Teeffelen, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pastoor van Weerdtstraat 11 vergeleken met de buurt?

Pastoor van Weerdtstraat 11 heeft 207 m² woonoppervlakte en 862 m³ inhoud. Het perceel is 771 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Teeffelen ligt de gemiddelde woningwaarde op €581.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor van Weerdtstraat 11 en wat betekent dat?

Pastoor van Weerdtstraat 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor van Weerdtstraat 11?

Pastoor van Weerdtstraat 11 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Teeffelen?

De wijk Teeffelen in Teeffelen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €581.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Teeffelen?