Streetview Zwitserlaan 10 Surhuisterveen

Zwitserlaan 10, 9231 HK Surhuisterveen

139 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Zwitserlaan 10 is een woonhuis in Surhuisterveen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 163 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
466 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zwitserlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwitserlaan 10

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Surhuisterveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Surhuisterveen

5675 Inwoners
2590 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2757 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Surhuisterveen
53% Koopwoningen
1.801 Inwoners per km²

Locatie van Zwitserlaan 10

Vergelijkbare woningen in Surhuisterveen

Veelgestelde vragen over Zwitserlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwitserlaan 10?

De prijsindicatie voor Zwitserlaan 10 ligt rond €160.000 tot €185.000. De gemiddelde woningwaarde in Surhuisterveen is €243.000. Dat komt neer op circa €1.748 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwitserlaan 10 zich tot de wijk Surhuisterveen?

Zwitserlaan 10 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Surhuisterveen. De buurt telt 2.757 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwitserlaan 10?

Zwitserlaan 10 is een woonhuis in Surhuisterveen, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zwitserlaan 10 vergeleken met de buurt?

Zwitserlaan 10 heeft 139 m² woonoppervlakte en 466 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Surhuisterveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwitserlaan 10 en wat betekent dat?

Zwitserlaan 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-09-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwitserlaan 10?

Zwitserlaan 10 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Surhuisterveen?

De wijk Surhuisterveen in Surhuisterveen (Friesland) kenmerkt zich door 5.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Surhuisterveen?

Vanuit Zwitserlaan 10 in Surhuisterveen bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 10.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.