Eengezinswoning, vrijstaande woning Vierhuisterweg 24 Surhuisterveen

Vierhuisterweg 24, 9231 AR Surhuisterveen

146 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Vierhuisterweg 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Surhuisterveen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 329 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
329 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan drukke weg en in centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Vierhuisterweg 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vierhuisterweg 24

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
122 kWh/m²
Primaire fossiele energie
126.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
33.4%
CO₂-emissie
28.54 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (44.0 m²)

Garagecapaciteit
4 auto(s)

Bereikbaarheid in Surhuisterveen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

10.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.8 km

Buurtinformatie in Surhuisterveen

5675 Inwoners
2590 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2757 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Surhuisterveen
53% Koopwoningen
1.801 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vierhuisterweg 24

Vergelijkbare woningen in Surhuisterveen

Veelgestelde vragen over Vierhuisterweg 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Vierhuisterweg 24?

De prijsindicatie voor Vierhuisterweg 24 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Surhuisterveen is €243.000. Dat komt neer op circa €1.664 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vierhuisterweg 24 zich tot de wijk Surhuisterveen?

Vierhuisterweg 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 146 m² in de wijk Surhuisterveen. De buurt telt 2.757 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.801 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vierhuisterweg 24?

Vierhuisterweg 24 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Surhuisterveen, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vierhuisterweg 24 vergeleken met de buurt?

Vierhuisterweg 24 heeft 146 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 329 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Surhuisterveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vierhuisterweg 24 en wat betekent dat?

Vierhuisterweg 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vierhuisterweg 24?

Vierhuisterweg 24 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 44 m².

Hoe is de woningmarkt in Surhuisterveen?

De wijk Surhuisterveen in Surhuisterveen (Friesland) kenmerkt zich door 5.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Surhuisterveen?