Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 182 m²
- Perceeloppervlakte
- 4070 m²
Stieltjeskanaal 16 is een woonhuis in Stieltjeskanaal, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 4070 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €401.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stieltjeskanaal 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.6 kmSupermarkt
3.7 kmHuisarts
3.4 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
6.4 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
3 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
17.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Stieltjeskanaal is €401.000. Dat komt neer op circa €2.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStieltjeskanaal 16 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Verspreide huizen Stieltjeskanaal. De buurt telt 27 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15 inwoners per km².
Stieltjeskanaal 16 is een woonhuis in Verspreide huizen Stieltjeskanaal, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Stieltjeskanaal 16 heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4070 m². In Verspreide huizen Stieltjeskanaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €401.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Verspreide huizen Stieltjeskanaal in Stieltjeskanaal (Drenthe) kenmerkt zich door 75 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €401.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Stieltjeskanaal 16 in Verspreide huizen Stieltjeskanaal bereik je: supermarkt op 3.7 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stieltjeskanaal 16: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 6.4 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Verspreide huizen Stieltjeskanaal: restaurant (3 km), cafe (3.4 km).
Een woningrapport voor Stieltjeskanaal 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Verspreide huizen Stieltjeskanaal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.