Streetview Wethouder C.J. Moerlandstraat 11 Stavenisse

Wethouder C.J. Moerlandstraat 11, 4696 CP Stavenisse

110 m² Bouwjaar 2009

Wethouder C.J. Moerlandstraat 11 is een woonhuis in Stavenisse, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en een perceel van 127 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
127 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wethouder C.J. Moerlandstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Stavenisse

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

7.3 km
Vervoer

Treinstation

26.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

18.2 km
Gezondheid

Apotheek

7.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

18.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

7.4 km
Cultuur

Bioscoop

26.2 km

Buurtinformatie in Stavenisse

1520 Inwoners
615 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
646 Woningvoorraad
€213.000 Gem. woningwaarde Stavenisse
73% Koopwoningen
1.929 Inwoners per km²

Locatie van Wethouder C.J. Moerlandstraat 11

Vergelijkbare woningen in Stavenisse

Veelgestelde vragen over Wethouder C.J. Moerlandstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Wethouder C.J. Moerlandstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Stavenisse is €213.000. Dat komt neer op circa €1.936 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wethouder C.J. Moerlandstraat 11 zich tot de wijk Stavenisse?

Wethouder C.J. Moerlandstraat 11 is een woonhuis van 110 m² in de wijk Stavenisse. De buurt telt 646 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.929 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wethouder C.J. Moerlandstraat 11?

Wethouder C.J. Moerlandstraat 11 is een woonhuis in Stavenisse, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wethouder C.J. Moerlandstraat 11 vergeleken met de buurt?

Wethouder C.J. Moerlandstraat 11 heeft 110 m² woonoppervlakte. Het perceel is 127 m². In Stavenisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Stavenisse?

De wijk Stavenisse in Stavenisse (Zeeland) kenmerkt zich door 1.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stavenisse?

Vanuit Wethouder C.J. Moerlandstraat 11 in Stavenisse bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 7.3 km, treinstation op 26.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stavenisse?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wethouder C.J. Moerlandstraat 11: ziekenhuis op 18.2 km, apotheek op 7.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 18.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stavenisse?

Recreatie nabij Stavenisse: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).