Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 96 m²
Burgemeester Sluijmersstraat 21 is een woonhuis in Stavenisse, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Sluijmersstraat 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
7.3 kmTreinstation
26.8 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
18.2 kmApotheek
7.3 kmZiekenhuis
18.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
7.4 kmBioscoop
26.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stavenisse is €213.000. Dat komt neer op circa €2.219 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Sluijmersstraat 21 is een woonhuis van 96 m² in de wijk Stavenisse. De buurt telt 646 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.929 inwoners per km².
Burgemeester Sluijmersstraat 21 is een woonhuis in Stavenisse, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Burgemeester Sluijmersstraat 21 heeft 96 m² woonoppervlakte. In Stavenisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Sluijmersstraat 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-11-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2919.98 kg/jaar.
De wijk Stavenisse in Stavenisse (Zeeland) kenmerkt zich door 1.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Burgemeester Sluijmersstraat 21 in Stavenisse bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 7.3 km, treinstation op 26.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Sluijmersstraat 21: ziekenhuis op 18.2 km, apotheek op 7.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 18.2 km.