Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 342 m²
Koning Haakonstraat 12 is een woonhuis in Stavenisse, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 342 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koning Haakonstraat 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
7.3 kmTreinstation
26.8 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
18.2 kmApotheek
7.3 kmZiekenhuis
18.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
7.4 kmBioscoop
26.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stavenisse is €213.000. Dat komt neer op circa €1.260 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoning Haakonstraat 12 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Stavenisse. De buurt telt 646 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.929 inwoners per km².
Koning Haakonstraat 12 is een woonhuis in Stavenisse, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Koning Haakonstraat 12 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 342 m². In Stavenisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koning Haakonstraat 12 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-02-23. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Stavenisse in Stavenisse (Zeeland) kenmerkt zich door 1.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Koning Haakonstraat 12 in Stavenisse bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 7.3 km, treinstation op 26.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koning Haakonstraat 12: ziekenhuis op 18.2 km, apotheek op 7.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 18.2 km.