Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1700
- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- 55 m²
Julianastraat 37 is een woonhuis in Stavenisse, gebouwd in 1700. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en een perceel van 55 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €213.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Julianastraat 37
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
7.3 kmTreinstation
26.8 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
18.2 kmApotheek
7.3 kmZiekenhuis
18.2 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
7.4 kmBioscoop
26.2 kmDe prijsindicatie voor Julianastraat 37 ligt rond €65.000 tot €90.000. De gemiddelde woningwaarde in Stavenisse is €213.000. Dat komt neer op circa €3.328 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJulianastraat 37 is een woonhuis van 64 m² in de wijk Stavenisse. De buurt telt 646 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.929 inwoners per km².
Julianastraat 37 is een woonhuis in Stavenisse, gebouwd in 1700 (326 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Julianastraat 37 heeft 64 m² woonoppervlakte. Het perceel is 55 m². In Stavenisse ligt de gemiddelde woningwaarde op €213.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Julianastraat 37 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-09-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.81 kg/jaar.
De wijk Stavenisse in Stavenisse (Zeeland) kenmerkt zich door 1.520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €213.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Julianastraat 37 in Stavenisse bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 7.3 km, treinstation op 26.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Julianastraat 37: ziekenhuis op 18.2 km, apotheek op 7.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 18.2 km.