Streetview Kastanjestraat 5 St. Willebrord

Kastanjestraat 5, 4711 RK St. Willebrord

269 m² Bouwjaar 2003 8 kamers 6 slaapkamers Label C

Kastanjestraat 5 is een woonhuis in St. Willebrord, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m², een perceel van 408 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
269 m²
Perceeloppervlakte
408 m²
Inhoud
983 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kastanjestraat 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kastanjestraat 5

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in St. Willebrord

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in St. Willebrord

355 Inwoners
130 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
128 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Sint Willebrord
96% Koopwoningen
210 Inwoners per km²

Locatie van Kastanjestraat 5

Vergelijkbare woningen in St. Willebrord

Veelgestelde vragen over Kastanjestraat 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Kastanjestraat 5?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Sint Willebrord is €604.000. Dat komt neer op circa €2.245 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kastanjestraat 5 zich tot de wijk Verspreide huizen Sint Willebrord?

Kastanjestraat 5 is een woonhuis van 269 m² in de wijk Verspreide huizen Sint Willebrord. De buurt telt 128 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 210 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kastanjestraat 5?

Kastanjestraat 5 is een woonhuis in Verspreide huizen Sint Willebrord, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kastanjestraat 5 vergeleken met de buurt?

Kastanjestraat 5 heeft 269 m² woonoppervlakte en 983 m³ inhoud. Het perceel is 408 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Verspreide huizen Sint Willebrord ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kastanjestraat 5 en wat betekent dat?

Kastanjestraat 5 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Kastanjestraat 5?

Kastanjestraat 5 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Sint Willebrord?

De wijk Verspreide huizen Sint Willebrord in St. Willebrord (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Sint Willebrord?

Vanuit Kastanjestraat 5 in Verspreide huizen Sint Willebrord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.