Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 5370 m²
- Inhoud
- 1177 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Populierenstraat 40 is een woonhuis in St. Willebrord, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 5370 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Populierenstraat 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
3.3 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
5.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Sint Willebrord is €604.000. Dat komt neer op circa €4.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPopulierenstraat 40 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Verspreide huizen Sint Willebrord. De buurt telt 128 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 210 inwoners per km².
Populierenstraat 40 is een woonhuis in Verspreide huizen Sint Willebrord, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Populierenstraat 40 heeft 141 m² woonoppervlakte en 1177 m³ inhoud. Het perceel is 5370 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Verspreide huizen Sint Willebrord ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Populierenstraat 40 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Populierenstraat 40 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Verspreide huizen Sint Willebrord in St. Willebrord (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Populierenstraat 40 in Verspreide huizen Sint Willebrord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.