Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 233 m²
- Perceeloppervlakte
- 900 m²
Hazelaarstraat 4 is een woonhuis in St. Willebrord, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en een perceel van 900 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hazelaarstraat 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Sint Willebrord is €315.000. Dat komt neer op circa €1.352 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHazelaarstraat 4 is een woonhuis van 233 m² in de wijk Sint Willebrord. De buurt telt 4.099 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.486 inwoners per km².
Hazelaarstraat 4 is een woonhuis in Sint Willebrord, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hazelaarstraat 4 heeft 233 m² woonoppervlakte. Het perceel is 900 m². In Sint Willebrord ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hazelaarstraat 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-01-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Sint Willebrord in St. Willebrord (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 9.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Hazelaarstraat 4 in Sint Willebrord bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hazelaarstraat 4: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3 km.