Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Waldhoornstraat 41 Spijkenisse

Waldhoornstraat 41, 3208 SH Spijkenisse

133 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Waldhoornstraat 41 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Spijkenisse, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 332 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
332 m²
Inhoud
570 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€615.000 tot €715.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Waldhoornstraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waldhoornstraat 41

Tuin
Ja (185.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Spijkenisse

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

17.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Spijkenisse

1675 Inwoners
665 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
665 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Vogelenzang-Noord
95% Koopwoningen
8.412 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waldhoornstraat 41

Vergelijkbare woningen in Spijkenisse

Veelgestelde vragen over Waldhoornstraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Waldhoornstraat 41?

De prijsindicatie voor Waldhoornstraat 41 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelenzang-Noord is €320.000. Dat komt neer op circa €2.406 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waldhoornstraat 41 zich tot de wijk Vogelenzang-Noord?

Waldhoornstraat 41 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 133 m² in de wijk Vogelenzang-Noord. De buurt telt 665 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.412 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waldhoornstraat 41?

Waldhoornstraat 41 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Vogelenzang-Noord, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Waldhoornstraat 41 vergeleken met de buurt?

Waldhoornstraat 41 heeft 133 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 332 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Vogelenzang-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waldhoornstraat 41 en wat betekent dat?

Waldhoornstraat 41 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waldhoornstraat 41?

Waldhoornstraat 41 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 185 m².

Hoe is de woningmarkt in Vogelenzang-Noord?

De wijk Vogelenzang-Noord in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelenzang-Noord?