Villa, vrijstaande woning Parklaan 24 Spijkenisse

Parklaan 24, 3208 DL Spijkenisse

158 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Parklaan 24 is een villa, vrijstaande woning in Spijkenisse, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 410 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €320.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
410 m²
Inhoud
662 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€700.000 tot €800.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Parklaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parklaan 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
210.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.79 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Spijkenisse

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

17.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Spijkenisse

1675 Inwoners
665 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
665 Woningvoorraad
€320.000 Gem. woningwaarde Vogelenzang-Noord
95% Koopwoningen
8.412 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Parklaan 24

Vergelijkbare woningen in Spijkenisse

Veelgestelde vragen over Parklaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Parklaan 24?

De prijsindicatie voor Parklaan 24 ligt rond €700.000 tot €800.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelenzang-Noord is €320.000. Dat komt neer op circa €2.025 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parklaan 24 zich tot de wijk Vogelenzang-Noord?

Parklaan 24 is een villa, vrijstaande woning van 158 m² in de wijk Vogelenzang-Noord. De buurt telt 665 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.412 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parklaan 24?

Parklaan 24 is een villa, vrijstaande woning in Vogelenzang-Noord, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Parklaan 24 vergeleken met de buurt?

Parklaan 24 heeft 158 m² woonoppervlakte en 662 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Vogelenzang-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €320.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parklaan 24 en wat betekent dat?

Parklaan 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parklaan 24?

Parklaan 24 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Vogelenzang-Noord?

De wijk Vogelenzang-Noord in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €320.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelenzang-Noord?

Vanuit Parklaan 24 in Vogelenzang-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 17.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.