Tussenwoning W. Pijperstraat 10 Spijkenisse

W. Pijperstraat 10, 3208 AW Spijkenisse

76 m² Bouwjaar 1983 4 kamers 3 slaapkamers Label C

W. Pijperstraat 10 is een tussenwoning in Spijkenisse, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 140 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €239.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
212 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor W. Pijperstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel W. Pijperstraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
105.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.8%
CO₂-emissie
44.85 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (42.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

18.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Spijkenisse

3860 Inwoners
1930 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1915 Woningvoorraad
€239.000 Gem. woningwaarde Vogelenzang-Zuid
47% Koopwoningen
7.325 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van W. Pijperstraat 10

Vergelijkbare woningen in Spijkenisse

Veelgestelde vragen over W. Pijperstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van W. Pijperstraat 10?

De prijsindicatie voor W. Pijperstraat 10 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelenzang-Zuid is €239.000. Dat komt neer op circa €3.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt W. Pijperstraat 10 zich tot de wijk Vogelenzang-Zuid?

W. Pijperstraat 10 is een tussenwoning van 76 m² in de wijk Vogelenzang-Zuid. De buurt telt 1.915 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.325 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op W. Pijperstraat 10?

W. Pijperstraat 10 is een tussenwoning in Vogelenzang-Zuid, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is W. Pijperstraat 10 vergeleken met de buurt?

W. Pijperstraat 10 heeft 76 m² woonoppervlakte en 212 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Vogelenzang-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €239.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van W. Pijperstraat 10 en wat betekent dat?

W. Pijperstraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van W. Pijperstraat 10?

W. Pijperstraat 10 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Vogelenzang-Zuid?

De wijk Vogelenzang-Zuid in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €239.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelenzang-Zuid?

Vanuit W. Pijperstraat 10 in Vogelenzang-Zuid bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 18.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.