Streetview Henriëtte Roland Holststraat 4 Spijkenisse

Henriëtte Roland Holststraat 4, 3207 WZ Spijkenisse

169 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Henriëtte Roland Holststraat 4 is een woonhuis in Spijkenisse, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m², een perceel van 221 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
169 m²
Perceeloppervlakte
221 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Henriëtte Roland Holststraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Henriëtte Roland Holststraat 4

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Spijkenisse

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

18.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Spijkenisse

3080 Inwoners
1225 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1213 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Maaswijk-Noordoost
88% Koopwoningen
6.385 Inwoners per km²

Locatie van Henriëtte Roland Holststraat 4

Vergelijkbare woningen in Spijkenisse

Veelgestelde vragen over Henriëtte Roland Holststraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Henriëtte Roland Holststraat 4?

De prijsindicatie voor Henriëtte Roland Holststraat 4 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Maaswijk-Noordoost is €351.000. Dat komt neer op circa €2.077 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henriëtte Roland Holststraat 4 zich tot de wijk Maaswijk-Noordoost?

Henriëtte Roland Holststraat 4 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Maaswijk-Noordoost. De buurt telt 1.213 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henriëtte Roland Holststraat 4?

Henriëtte Roland Holststraat 4 is een woonhuis in Maaswijk-Noordoost, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Henriëtte Roland Holststraat 4 vergeleken met de buurt?

Henriëtte Roland Holststraat 4 heeft 169 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 221 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Maaswijk-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Henriëtte Roland Holststraat 4 en wat betekent dat?

Henriëtte Roland Holststraat 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-12-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Henriëtte Roland Holststraat 4?

Henriëtte Roland Holststraat 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Maaswijk-Noordoost?

De wijk Maaswijk-Noordoost in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.