Eengezinswoning, hoekwoning Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116 Spijkenisse

Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116, 3207 VM Spijkenisse

162 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116 is een eengezinswoning, hoekwoning in Spijkenisse, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 349 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
349 m²
Inhoud
647 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
113.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
93.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45%
CO₂-emissie
13.73 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming, open haard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (123.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Spijkenisse

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

18.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Spijkenisse

3080 Inwoners
1225 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1213 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Maaswijk-Noordoost
88% Koopwoningen
6.385 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116

Vergelijkbare woningen in Spijkenisse

Veelgestelde vragen over Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116?

De prijsindicatie voor Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Maaswijk-Noordoost is €351.000. Dat komt neer op circa €2.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116 zich tot de wijk Maaswijk-Noordoost?

Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116 is een eengezinswoning, hoekwoning van 162 m² in de wijk Maaswijk-Noordoost. De buurt telt 1.213 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116?

Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116 is een eengezinswoning, hoekwoning in Maaswijk-Noordoost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116 vergeleken met de buurt?

Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116 heeft 162 m² woonoppervlakte en 647 m³ inhoud. Het perceel is 349 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Maaswijk-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116 en wat betekent dat?

Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-07-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116?

Theo Mann-Bouwmeesterstraat 116 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 123 m².

Hoe is de woningmarkt in Maaswijk-Noordoost?

De wijk Maaswijk-Noordoost in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.