Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning Maria Kleine-Gartmanstraat 36 Spijkenisse

Maria Kleine-Gartmanstraat 36, 3207 VL Spijkenisse

128 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Maria Kleine-Gartmanstraat 36 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Spijkenisse, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 194 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
194 m²
Inhoud
516 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Maria Kleine-Gartmanstraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maria Kleine-Gartmanstraat 36

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
123.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.3%
CO₂-emissie
27.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (109.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Spijkenisse

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

18.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Spijkenisse

3080 Inwoners
1225 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1213 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Maaswijk-Noordoost
88% Koopwoningen
6.385 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maria Kleine-Gartmanstraat 36

Vergelijkbare woningen in Spijkenisse

Veelgestelde vragen over Maria Kleine-Gartmanstraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Maria Kleine-Gartmanstraat 36?

De prijsindicatie voor Maria Kleine-Gartmanstraat 36 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Maaswijk-Noordoost is €351.000. Dat komt neer op circa €2.742 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maria Kleine-Gartmanstraat 36 zich tot de wijk Maaswijk-Noordoost?

Maria Kleine-Gartmanstraat 36 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 128 m² in de wijk Maaswijk-Noordoost. De buurt telt 1.213 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maria Kleine-Gartmanstraat 36?

Maria Kleine-Gartmanstraat 36 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Maaswijk-Noordoost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Maria Kleine-Gartmanstraat 36 vergeleken met de buurt?

Maria Kleine-Gartmanstraat 36 heeft 128 m² woonoppervlakte en 516 m³ inhoud. Het perceel is 194 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Maaswijk-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maria Kleine-Gartmanstraat 36 en wat betekent dat?

Maria Kleine-Gartmanstraat 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maria Kleine-Gartmanstraat 36?

Maria Kleine-Gartmanstraat 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 109 m².

Hoe is de woningmarkt in Maaswijk-Noordoost?

De wijk Maaswijk-Noordoost in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.