Streetview Lange Groeneweg 23 Spijkenisse

Lange Groeneweg 23, 3207 JL Spijkenisse

200 m² Bouwjaar 1997 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Lange Groeneweg 23 is een woonhuis in Spijkenisse, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 200 m², een perceel van 400 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
200 m²
Perceeloppervlakte
400 m²
Inhoud
760 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lange Groeneweg 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Groeneweg 23

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Spijkenisse

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

18.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Spijkenisse

3080 Inwoners
1225 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1213 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Maaswijk-Noordoost
88% Koopwoningen
6.385 Inwoners per km²

Locatie van Lange Groeneweg 23

Vergelijkbare woningen in Spijkenisse

Veelgestelde vragen over Lange Groeneweg 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Groeneweg 23?

De gemiddelde woningwaarde in Maaswijk-Noordoost is €351.000. Dat komt neer op circa €1.755 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Groeneweg 23 zich tot de wijk Maaswijk-Noordoost?

Lange Groeneweg 23 is een woonhuis van 200 m² in de wijk Maaswijk-Noordoost. De buurt telt 1.213 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.385 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Groeneweg 23?

Lange Groeneweg 23 is een woonhuis in Maaswijk-Noordoost, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lange Groeneweg 23 vergeleken met de buurt?

Lange Groeneweg 23 heeft 200 m² woonoppervlakte en 760 m³ inhoud. Het perceel is 400 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Maaswijk-Noordoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Groeneweg 23 en wat betekent dat?

Lange Groeneweg 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-04-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Groeneweg 23?

Lange Groeneweg 23 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Maaswijk-Noordoost?

De wijk Maaswijk-Noordoost in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maaswijk-Noordoost?

Vanuit Lange Groeneweg 23 in Maaswijk-Noordoost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 18.2 km, snelwegoprit op 4.8 km.