Eengezinswoning, hoekwoning Petronella Brugsmastraat 11 Spijkenisse

Petronella Brugsmastraat 11, 3207 GR Spijkenisse

140 m² Bouwjaar 1995 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Petronella Brugsmastraat 11 is een eengezinswoning, hoekwoning in Spijkenisse, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 241 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €366.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
241 m²
Inhoud
455 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Petronella Brugsmastraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Petronella Brugsmastraat 11

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
114.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
86.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
49.7%
CO₂-emissie
12.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Tuin
Ja (76.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

17.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Spijkenisse

2665 Inwoners
1060 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1044 Woningvoorraad
€366.000 Gem. woningwaarde Maaswijk-Zuidwest
99% Koopwoningen
6.982 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Petronella Brugsmastraat 11

Vergelijkbare woningen in Spijkenisse

Veelgestelde vragen over Petronella Brugsmastraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Petronella Brugsmastraat 11?

De prijsindicatie voor Petronella Brugsmastraat 11 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Maaswijk-Zuidwest is €366.000. Dat komt neer op circa €2.614 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Petronella Brugsmastraat 11 zich tot de wijk Maaswijk-Zuidwest?

Petronella Brugsmastraat 11 is een eengezinswoning, hoekwoning van 140 m² in de wijk Maaswijk-Zuidwest. De buurt telt 1.044 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.982 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Petronella Brugsmastraat 11?

Petronella Brugsmastraat 11 is een eengezinswoning, hoekwoning in Maaswijk-Zuidwest, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Petronella Brugsmastraat 11 vergeleken met de buurt?

Petronella Brugsmastraat 11 heeft 140 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Het perceel is 241 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Maaswijk-Zuidwest ligt de gemiddelde woningwaarde op €366.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Petronella Brugsmastraat 11 en wat betekent dat?

Petronella Brugsmastraat 11 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Petronella Brugsmastraat 11?

Petronella Brugsmastraat 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 76 m².

Hoe is de woningmarkt in Maaswijk-Zuidwest?

De wijk Maaswijk-Zuidwest in Spijkenisse (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €366.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.