Streetview Burgemeester Visschersstraat 12 Spaubeek

Burgemeester Visschersstraat 12, 6176 CZ Spaubeek

194 m²

Burgemeester Visschersstraat 12 is een woning in Spaubeek. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
194 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Visschersstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Spaubeek

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Spaubeek

3350 Inwoners
1535 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1533 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Spaubeek
77% Koopwoningen
626 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Visschersstraat 12

Vergelijkbare woningen in Spaubeek

Veelgestelde vragen over Burgemeester Visschersstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Visschersstraat 12?

De gemiddelde woningwaarde in Spaubeek is €313.000. Dat komt neer op circa €1.613 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Visschersstraat 12 zich tot de wijk Spaubeek?

Burgemeester Visschersstraat 12 is een woning van 194 m² in de wijk Spaubeek. De buurt telt 1.533 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 626 inwoners per km².

Hoe groot is Burgemeester Visschersstraat 12 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Visschersstraat 12 heeft 194 m² woonoppervlakte. In Spaubeek ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Spaubeek?

De wijk Spaubeek in Spaubeek (Limburg) kenmerkt zich door 3.350 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Spaubeek?

Vanuit Burgemeester Visschersstraat 12 in Spaubeek bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Spaubeek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Burgemeester Visschersstraat 12: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Spaubeek?

Recreatie nabij Spaubeek: restaurant (0.7 km), cafe (2.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Burgemeester Visschersstraat 12?

Een woningrapport voor Burgemeester Visschersstraat 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Spaubeek. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.