Streetview Wieksloterweg WZ 39 B Soest

Wieksloterweg WZ 39 B, 3763 LJ Soest

60 m² Bouwjaar 1969

Wieksloterweg WZ 39 B is een woonhuis in Soest, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en een perceel van 2365 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €809.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
60 m²
Perceeloppervlakte
2365 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wieksloterweg WZ 39 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Soest

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

9.8 km

Buurtinformatie in Soest

165 Inwoners
70 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
68 Woningvoorraad
€809.000 Gem. woningwaarde Het Soesterveen
88% Koopwoningen
160 Inwoners per km²

Locatie van Wieksloterweg WZ 39 B

Vergelijkbare woningen in Soest

Veelgestelde vragen over Wieksloterweg WZ 39 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Wieksloterweg WZ 39 B?

De gemiddelde woningwaarde in Het Soesterveen is €809.000. Dat komt neer op circa €13.483 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wieksloterweg WZ 39 B zich tot de wijk Het Soesterveen?

Wieksloterweg WZ 39 B is een woonhuis van 60 m² in de wijk Het Soesterveen. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 160 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wieksloterweg WZ 39 B?

Wieksloterweg WZ 39 B is een woonhuis in Het Soesterveen, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wieksloterweg WZ 39 B vergeleken met de buurt?

Wieksloterweg WZ 39 B heeft 60 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2365 m². In Het Soesterveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €809.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Het Soesterveen?

De wijk Het Soesterveen in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €809.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Soesterveen?

Vanuit Wieksloterweg WZ 39 B in Het Soesterveen bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Soesterveen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wieksloterweg WZ 39 B: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 3.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Het Soesterveen?

Recreatie nabij Het Soesterveen: restaurant (1.5 km), cafe (2.6 km).