Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 800 m²
Wieksloterweg WZ 39 A is een woonhuis in Soest, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en een perceel van 800 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €809.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wieksloterweg WZ 39 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
3.9 kmApotheek
2.3 kmZiekenhuis
6.3 kmRestaurant
1.5 kmCafé
2.6 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
9.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Het Soesterveen is €809.000. Dat komt neer op circa €6.798 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWieksloterweg WZ 39 A is een woonhuis van 119 m² in de wijk Het Soesterveen. De buurt telt 68 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 160 inwoners per km².
Wieksloterweg WZ 39 A is een woonhuis in Het Soesterveen, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Wieksloterweg WZ 39 A heeft 119 m² woonoppervlakte. Het perceel is 800 m². In Het Soesterveen ligt de gemiddelde woningwaarde op €809.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wieksloterweg WZ 39 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Het Soesterveen in Soest (Utrecht) kenmerkt zich door 165 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €809.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Wieksloterweg WZ 39 A in Het Soesterveen bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wieksloterweg WZ 39 A: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 3.9 km.
Recreatie nabij Het Soesterveen: restaurant (1.5 km), cafe (2.6 km).