Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Pastoor Rayenstraat 25 Sittard

Pastoor Rayenstraat 25, 6137 VT Sittard

110 m² Bouwjaar 1962 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Pastoor Rayenstraat 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Sittard, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m², een perceel van 244 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €183.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
110 m²
Perceeloppervlakte
244 m²
Inhoud
558 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Rayenstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Rayenstraat 25

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
171.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
268.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Sittard

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Sittard

1910 Inwoners
1130 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1150 Woningvoorraad
€183.000 Gem. woningwaarde Vrangendael
39% Koopwoningen
3.980 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pastoor Rayenstraat 25

Vergelijkbare woningen in Sittard

Veelgestelde vragen over Pastoor Rayenstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Rayenstraat 25?

De prijsindicatie voor Pastoor Rayenstraat 25 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Vrangendael is €183.000. Dat komt neer op circa €1.664 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Rayenstraat 25 zich tot de wijk Vrangendael?

Pastoor Rayenstraat 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 110 m² in de wijk Vrangendael. De buurt telt 1.150 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.980 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Rayenstraat 25?

Pastoor Rayenstraat 25 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Vrangendael, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Pastoor Rayenstraat 25 vergeleken met de buurt?

Pastoor Rayenstraat 25 heeft 110 m² woonoppervlakte en 558 m³ inhoud. Het perceel is 244 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Vrangendael ligt de gemiddelde woningwaarde op €183.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Rayenstraat 25 en wat betekent dat?

Pastoor Rayenstraat 25 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-08-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Rayenstraat 25?

Pastoor Rayenstraat 25 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vrangendael?

De wijk Vrangendael in Sittard (Limburg) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €183.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrangendael?

Vanuit Pastoor Rayenstraat 25 in Vrangendael bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.9 km.